Kariéra

Obchodní technický konzultant pro oblast SW řešení

Orientujete se v oblasti IT a máte zkušenosti s prodejem, nejlépe v IT prostředí? Jste mimořádně orientovaný na zákazníka, odolný vůči stresu a zaměřený na výsledek? Máte dobré analytické a koncepční schopnosti  a chcete se rozvíjet v oblasti podnikových portálů? Rychle se zorientujete v novém software?

Pak hledáme přímo Vás…Jsme renomovaná, stabilní společnost se silným postavením na trhu a  hledáme do svého týmu vhodného kandidáta / tku na pozici obchodníka pro výhradní prodej unikátního a inovativního SW řešení korporátní klientele.

Základní požadavky (nutné):

  • Obchodní a komunikační dovednosti
  • Základní schopnost konzulatace na IT úrovni
  • Samostatné jednání, schopnost prezentace a vystupování na veřejnosti
  • dobrá angličtina slovem i písmem  (zaškolení v zahraničí, denní komunikace s obchodním partnerem v Německu)
  • Orientace v IT, zejména:
  • Znalost operačního systému Windows
  • Schopnost práce a orientace v MS Office / Libre office
  • Základní orientace v různých B2B systémech (SAP, NAV, Lotus Notes, ...)
  • Základní znalost fungování databází (MS SQL, Postgress, Oracle)
  • Základní znalost principů webových serverů (Apache Tomcat / IIS)
  • Chápání principu databázových aplikací, souborového managmentu, datové přenosy)
  • Znalost principu HTML a CSS / Zkušenost s wysiwyg editory výhodou
  • Znalost VPN

Náplň práce:

  • aktivní oslovování potenciálních zákazníků telefonicky, e-mailem (zejména střední a velké firmy)
  • jedná se o konzultační styl prodeje, zjištění potřeb klientů a návrh řešení na základě jejich požadavků
  • vypracování obchodních nabídek, prezentace SW řešení koncovým zákazníkům
  • obchodní jednání u zákazníků v celé České Republice
  • uzavírání smluv, dohled nad implementací
  • reporting vedení firmy

Nabízíme:

  • zodpovědnou a rozmanitou práci ve stabilní společnosti
  • možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • jistota pracovního místa a odpovídající finanční ohodnocení  (platový růst kontinuální dle dosažených výsledků)
Navštivte náš Facebook